загрузка...

Х'ю Джекман політав на винищувачі F-16

Популярний австралійський актор Х'ю Джекман здійснив політ на американському винищувачі F-16. Така можливість йому випала під час відвідування авіабази ВПС США в Техасі. Природно, оцінити фігури вищого пілотажу і різні режими польоту Джекману допоміг досвідчений пілот.

Детальніше...

CBS знайшов свою Ненсі Дрю

Зірка серіалу "У полі зору" Сара Шахі затверджена на роль знаменитої сищіци Ненсі Дрю в пілота серіалу каналу CBS "Drew". Про це повідомляє видання The Hollywood Reporter.

Детальніше...

"Морська поліція: Спецвідділ" продовжена на два сезони

"Морська поліція: Спецвідділ" повертається. Як повідомляє видання The Hollywood Reporter, канал CBS продовжив процедурал ще на два сезони.

Детальніше...

"Оскар" Леонардо Ді Капріо встановив рекорд в Twitter

"Оскар" Леонардо ДіКапріо виявився довгоочікуваним не тільки для самого актора, а й для мільйонів його прихильників по всьому світу, які стежили за подіями церемонії вручення премій Американської Кіноакадемії.

Детальніше...

"Скажені пси" не повернуться з другим сезоном

Нова драма з елементами чорної комедії потокового сервісу Amazon "Скажені пси" не повернеться з другим сезоном. Про це повідомив виконавчий продюсер серіалу Шон Райан. Його слова цитує видання The Hollywood Reporter.

Детальніше...

20th Century Fox скасувала прем'єру "Гамбіту" і пересунула "Чужого: Заповіт"

Кіностудія 20th Century Fox провела значні перестановки в прокатних графіках її кінопроектів. В першу чергу була скасована прем'єра фантастичного фільму "Гамбіт", раніше заявлена на 7 жовтня 2016 року. Причина прийняття такого рішення не уточнюється.

Детальніше...