Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /hsphere/local/home/izveidii/kino-online.com.ua/libraries/joomla/html/parameter.php on line 0

Strict Standards: Declaration of JCacheControllerPage::store() should be compatible with JCacheController::store($data, $id, $group = NULL) in /hsphere/local/home/izveidii/kino-online.com.ua/libraries/joomla/cache/controller/page.php on line 0
"Скажені пси" не повернуться з другим сезоном
загрузка...

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /hsphere/local/home/izveidii/kino-online.com.ua/plugins/content/jw_ts/jw_ts.php on line 43

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /hsphere/local/home/izveidii/kino-online.com.ua/plugins/content/jw_ts/jw_ts.php on line 44

"Скажені пси" не повернуться з другим сезоном

Нова драма з елементами чорної комедії потокового сервісу Amazon "Скажені пси" не повернеться з другим сезоном. Про це повідомив виконавчий продюсер серіалу Шон Райан. Його слова цитує видання The Hollywood Reporter.
У серії повідомлень в Twitter Райан розповів про рішення відео-сервісу не продовжувати серіал, незважаючи на те, що "він стартував краще за багатьох інших шоу Amazon".
Райан зізнався, що "Скажені пси" спочатку задумувалися як серіал з обмеженим числом епізодів. Однак для того, щоб серіал взагалі замовили до виробництва, Amazon хотів знати, чи існує можливість для наступних сезонів.
"Ми з творцем і виконавчим продюсером Крісом Коулом сказали їм, що подумаємо над цим питанням, але тільки після того, як завершиться перший сезон, - сказав Райан. - У нас відбулися переговори з главою Amazon Studios Роєм Прайсом і його командою в цей четвер. ми з Крісом представили історію для другого сезону, який, як ми вірили, відбудеться. у підсумку в Amazon відмовилися від неї, а ми не захотіли робити ту, яку в свою чергу вони запропонували нам ".
Райан підкреслив правильність прийнятого їх з Коулом рішення не погоджуватися на "прилизаний" версію історії для другого сезону "Скажених псів", запропоновану Amazon.
Нагадаємо, що в драмі, яка є рімейком однойменного британського шоу, створеного Коулом, чотири приятеля відправляються на зустріч в Беліз до проживає там п'ятого одному. Однак їх розкішний відпустку переривається низкою моторошних подій, які призводять до вбивства, зради і розкриттю похмурих таємниць. Головні ролі виконували Бен Чаплін, Майкл Імперіолі, Романі Малко і Стів Зан. Прем'єра серіалу відбулася в січні 2016 року у Amazon.
Джерело: The Hollywood Reporter