загрузка...

Х'ю Джекман політав на винищувачі F-16

Х'ю Джекман політав на винищувачі F-16

Популярний австралійський актор Х'ю Джекман здійснив політ на американському винищувачі F-16. Така можливість йому випала під час відвідування авіабази ВПС США в Техасі. Природно, оцінити фігури вищого пілотажу і різні режими польоту Джекману допоміг досвідчений пілот.
Судячи з опублікованої відеозапису, політ справив на актора велике враження. Після приземлення він зміг лише поаплодувати льотчикам і подякувати їм за нові враження. Відзначимо, що сам Джекман пояснив відвідування авіабази в рамках промо-туру фільму "Едді" Орел "прагненням" підтримати американських військових ".
Нагадаємо, що в картині, прем'єра якої відбулася в Північній Америці 26 лютого 2016 року, крім Джекмана, знімалися Тарон Егертон, Крістофер Уокен, Тім МакІннерні, Анастасія Харрольд, Ласко Аткінс, Джессіка Вільямс, Расселл Балог, Деніел Вествуд, Аня Совинського, і інші актори. У центрі сюжету історія молодого стрибуна з трампліна, який дуже хоче потрапити на Олімпійські ігри.
У 2017 році глядачі зможуть побачити Х'ю Джекмана в фільмі з робочою назвою "Росомаха 3", в якому акторові належить останній раз з'явитися в образі популярного мутанта з всесвіту "Люди Ікс".
Нижче представлений відеозапис польоту