Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /hsphere/local/home/izveidii/kino-online.com.ua/libraries/joomla/html/parameter.php on line 0

Strict Standards: Declaration of JCacheControllerPage::store() should be compatible with JCacheController::store($data, $id, $group = NULL) in /hsphere/local/home/izveidii/kino-online.com.ua/libraries/joomla/cache/controller/page.php on line 0
Кріс Картер: "Я знав, що перший епізод "Секретних матеріалів" сподобається не всім"
загрузка...

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /hsphere/local/home/izveidii/kino-online.com.ua/plugins/content/jw_ts/jw_ts.php on line 43

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /hsphere/local/home/izveidii/kino-online.com.ua/plugins/content/jw_ts/jw_ts.php on line 44

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /hsphere/local/home/izveidii/kino-online.com.ua/plugins/content/jw_ts/jw_ts.php on line 43

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /hsphere/local/home/izveidii/kino-online.com.ua/plugins/content/jw_ts/jw_ts.php on line 44

Кріс Картер: "Я знав, що перший епізод "Секретних матеріалів" сподобається не всім"

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Кріс Картер:

Кріс Картер: "Я знав, що перший епізод "Секретних матеріалів" сподобається не всім"

Кріс Картер, який зняв за власним сценарієм перший з шести епізодів відроджених "Секретних матеріалів", відповів на запитання видання The Hollywood Reporter.

Прем'єрний епізод виглядає дорожче, ніж оригінальний серіал. Це тому, що він дійсно дорожче, або у зв'язку з розвитком технологій?

"Забавно, але він не найдорожчий. Найдорожчий - другий епізод. З вигляду і не скажеш, але в ньому багато локацій, і ми використовували купу пристосувань - крани, спеціальні камери".

І що, ніхто не пручався, коли Ви писали сценарій до сцен з НЛО?

"Ми побудували два об'єкти. Той, який зникав, важив дев'ять тисяч фунтів. Чесно кажучи, він неймовірний. Але за два дні до зйомок він звалився на землю. Ми навіть сумнівалися, чи зможемо ми зняти його в той день, як було заплановано. І взагалі, це диво, що ніхто не постраждав. Нам пощастило, бо актори що знімалися були дуже близько до нього. Хтось цілком міг загинути ".

Обраним фанатам вдалося подивитися цей епізод ще в жовтні. Як поступово змінювалася реакція з тих пір до теперішнього часу?

"Я зміг відчути любов, починаючи з Канн аж до Comic-Con, і протягом всіх наступних місяців. Це було приємно. Тепер в нашу сторону зроблено кілька критичних зауважень, але я знав, що епізод сподобається не всім. Завжди передбачалося, що у одних він знайде відгук, а в інших - ні. Я дуже пишаюся цією серією. Вона масштабна, в ній зашкалює рівень параної, і вона веде міфологію зовсім в іншому напрямку ".

Було легко прийняти рішення про те, що заданий темп вміститься в шести епізодах?

"Я завжди хотів зробити форзац з міфології, а посередині заповнити його чотирма окремими історіями. У мене кілька кращих сценаристів для цих відокремлених епізодів, які прийшли в наше шоу, тому, природно, хочеться використовувати їх таланти по максимуму. У нашому шоу ми не робимо нічого того, чого не було в оригінальному. Ми даємо людям те, чого вони чекають ".

Як Джоель МакХейл отримай роль параноїка-реакціонера?

"Джоель потрапив в моє поле зору, коли хтось показав мені відео, на якому він був ведучим банкету White House Correspondents. Він критикував всіх направо і наліво, включаючи президента. Він був дуже кумедним, і було видно, що він добре відчуває час . Я подумав, що він ідеально зіграв би Алекса Джонса або Гленна Бека. Вони забавні і можуть поводитися обурливо. Я подумав, що він міг би отримати роль, і як виявилося, він великий шанувальник "Секретних матеріалів"".

Ви працювали з Джилліан і Девідом протягом довгого періоду часу. Але письменники, які повернулися, не мали зв'язку з "Секретними матеріалами" ось уже 20 років. Наскільки просто було повернутися в звичну колію?

"В основному саме вони відповідальні за те, чим стали" Секретні матеріали ", тому у них природне ставлення до шоу. Нам довелося нагадати один одному, на чому ми зупинилися і з чого хотіли б почати. Але крім усього іншого, вони просто розуміють фішку шоу. Вони чують голоси у себе в голові. Вони знають, як працюють "Секретні матеріали". Коли ми сіли за стіл, ми розуміли один одного з півслова ".

Чи був хоч найменший шанс, що повернеться хтось ще зі старих сценаристів?

"Я зустрічався з Вінс Гілліган, але він зайнятий з "Краще подзвоніть Солу". У Ховарда Гордона багато роботи в різних шоу. Алекс Ганса працює з "Батьківщиною". Френк Спотніц курирує два серіали. Ці хлопці з моєї команди. Я щасливий за них . Я не вважаю, що своїм успіхом вони зобов'язані мені, тому що їх робота - це тільки їхня робота. І їх успіх говорить сам за себе. Вони допомогли прославити "Секретні матеріали" ".

Ви згадували, що у Вас є сценарій до третього повнометражному фільму, і що Ви хочете зняти ще кілька епізодів серіалу. В ідеалі, що чекає "Секретні матеріали"?

"Навіть не знаю. Прямо зараз я хочу потужні рейтинги і можливість розглянути всі варіанти, які є".

Чого Ви сподівалися досягти з цими шістьма епізодами?

"Я хотів, щоб шоу вписалося в сучасні реалії в технологічному, геополітичному і науковому сенсах. Я хотів, щоб шоу потрапило в цей, як я його називаю, сміливий новий світ. Я б назвав це нашою місією, а девіз нашої місії завжди звучав так : "Наскільки страшно, настільки і правдоподібно". Шоу повинне мати зв'язок з реальністю на межі можливого ".