Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /hsphere/local/home/izveidii/kino-online.com.ua/libraries/joomla/html/parameter.php on line 0

Strict Standards: Declaration of JCacheControllerPage::store() should be compatible with JCacheController::store($data, $id, $group = NULL) in /hsphere/local/home/izveidii/kino-online.com.ua/libraries/joomla/cache/controller/page.php on line 0
Кевін Вільямсон:"Без Уеса Крейвена" Крик 5 "неможливий"
загрузка...

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /hsphere/local/home/izveidii/kino-online.com.ua/plugins/content/jw_ts/jw_ts.php on line 43

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /hsphere/local/home/izveidii/kino-online.com.ua/plugins/content/jw_ts/jw_ts.php on line 44

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /hsphere/local/home/izveidii/kino-online.com.ua/plugins/content/jw_ts/jw_ts.php on line 43

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /hsphere/local/home/izveidii/kino-online.com.ua/plugins/content/jw_ts/jw_ts.php on line 44

Кевін Вільямсон:"Без Уеса Крейвена" Крик 5 "неможливий"

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Кевін Вільямсон:

Кевін Вільямсон: "Без Уеса Крейвена" Крик 5 "неможливий"

20 грудня 2016 шанувальники жанру жахів відзначатимуть 20-річний ювілей культового молодіжного хоррора "Крик". Ювілей збігається з іншою подією, сумною - річницею смерті режисера "Крику", Уеса Крейвена. Автор сценарію Кевін Вільямсон відповів на питання видання Collider про те, як створювався фільм і який вплив справив Крейвен на творчість плідного сценариста.

Я хотів би почати інтерв'ю з подяки за всі ті фільми, в створенні яких Ви брали участь. Ви самі, будучи фанатом хоррорів, напевно можете перерахувати сценаристів і режисерів, завдяки яким Ви полюбили цей жанр. Всі Ваші фільми 90-х, включаючи "Крик" і "Факультет", зробили з мене шанувальника фільмів жахів.

"Круто. Приємно це чути. Дякую вам за це. Точно така історія трапилася і зі мною. Тільки я виріс на фільмах Джона Карпетнера і Уеса Крейвена".

Я взагалі говорю не тільки від себе особисто, а й від тих, хто виріс в 90-і. Я тут задумався, якими були для Вас останні кілька років, як для людини, що створила в 90-х так багато шедеврів, які пройшли перевірку часом?

"Ну, по-перше, я відчуваю себе дуууже старим. По-друге, мені це подобається. В минулому році в Остіні проводилася телеконференція, присвячена серіалу "Бухта Доусона". Це неймовірно. Я думав, що буду відчувати себе столітнім старцем, але цього не сталося. Я був дуже задоволений. Суть в тому, що певним людям цей серіал подобається, вони захоплюються ним, і він знайшов свою маленьку аудиторію, він займає своє скромне місце на полиці історії кіно і ТБ, і я радий цьому".

З виходу "Крику" пройшло майже 20 років, і я розумію, що Ви маєте на увазі, кажучи про те, що відчуваєте себе старим. Це було давно, але роки пролетіли непомітно. Що Ви відчуваєте зараз, повертаючись подумки до "Крику"?

"Я озираюся назад і не можу повірити, що написав твір в такому юному віці. І ще я думаю про деякі діалоги - о Боже (сміється). Важко бути об'єктивним, з моєї точки зору все буде трохи понівечено. Я не можу абстрагуватися, як будь-який інший чесний глядач. Проте, я до сих пір дуже люблю цей фільм".

"В останній раз я дивився його перед тим, як почати працювати над "Криком 4". Так, я переглянув їх всі заново. Мені нелегко сидіти і просто насолоджуватися переглядом. Я весь час згадую якісь речі, якісь сцени, які ми вирізали, репліки, які ми прибирали або додавали. пам'ятаю чернетки, які не ввійшли в сценарій. "Крик 2" знімався так швидко, що я насилу пам'ятаю, що взагалі писав для нього сценарій ".

Цікаво, що Ви думаєте про розвиток жанру хоррора з тих пір, як Ви з Крейвеном проаналізували і узагальнили в "Крику" існуючі на той момент прийоми слешера і злегка змінили гру.

"Хоррор як жанр дуже змінився, і в кращу сторону, я вважаю. Фільми жахів були в напівживому стані, коли вийшов "Крик". І це одна з причин, по якій я взявся за сценарій. Я хотів написати щось нове і, можливо, продати для фільму жахів. Так я вирішив, і це була моя мета, і вона окупилася. Був тимчасовий спад, затишшя в жанрі слешерів. Але такого, я думаю, вже більше не буде. Були зняті фільми, наприклад, "Тобі кінець!", який мені сподобався".

"Коли я працював над "Криком 4", мені довелося зрозуміти, які зміни відбулися. Це був 2010 рік, і багато що змінилося з тих пір, як студія Blumhouse випустила свої фільми, які, я вважаю, відродили гру. Мені подобаються всі ці фільми про привидів, я працюю над таким проектом прямо зараз. "Закляття" і те, що Джеймс Ван привніс в жанр, дивно. Елай Рот, я його великий фанат. Мені здається, більше в жанрі затишшя не буде. Раніше, на початку 2000-х, були такі фільми як "Дзвінок", "Прокляття". Зараз, і я великий їх шанувальник, - "Судна ніч", я вважаю, що в цьому фільмі класна концепція, і я, правда, думаю, що таке може трапитися. Я замикаю на засув всі двері в будинку. Я жартую".

Переконайтеся, що виставили назовні сині квіти.

"(Сміється) Я чекаю "Судна ніч 3". У будь-якому випадку, я великий шанувальник хоррорів. Я не виношу кровище, але "Послідовники" замислювалися саме такими. Серіал мав стати жанровим шоу, хоррором, що виходить на ТБ раз в тиждень, це була наша мета, це ми хотіли зробити з Кевіном Бейкон ".

Дивно чути від Вас, що Ви не виносите кров, тому що "Послідовники", напевно, саме криваве шоу, яке я бачив по ТБ.

"Ну ми не думали, що все так вийде".

В останні роки Ваша кар'єра тримає впевнений курс в сторону телебачення. Там більше можливостей або Ви відчуваєте, що на ТБ у Вас більше шансів розповісти свої історії? Що Вас штовхає або залучає в цьому напрямку?

"Це цікаво. Я задаюся питанням про це сам кожен день. Перше пояснення просте і природне - ти встаєш, робиш крок, інший - і ось уже пішов. Інше пояснення - у мене дійсно багато ідей. І на ТБ їх здійснення відбувається значно швидше. ти намагаєшся замутити фільм, і це неймовірно важко. Щоб зняти фільм, потрібно витратити мінімум два роки. Я люблю займатися різноманітною роботою. Я люблю сам процес оповіді на телебаченні. Мені подобається серіальний формат. Навіть моя спроба створення процесуального шоу була дуже серіалізірованною. Я отакий серіалізірованний оповідач. Мені здається, що історія ніколи не закінчиться. Мені хочеться, щоб вона розвивалася і розвивалася. На кабельних і потокових сервісах тепер це можливо. Ви можете робити все, що завгодно".

Я б хотів повернутися до "Крику" і попросити Вас згадати щось особливе. Ви не раз говорили, що дуже активно для сценариста працювали на майданчику першого фільму.

"Зараз усі мої спогади, здається, пов'язані з Уесом, тому що я багато думав про нього. Я згадував про його доброту до мене в перший знімальний день. Нечувано, але саме він зробив так, щоб я прилетів на місце зйомки і взяв участь в прослуховуванні акторів на роль. і Боб Вайнштейн теж. Боб прочитав "Крик" і сказав, що у нього була та ж реакція як на "Хеллоуїн". Взагалі, "Крик" спочатку був своєрідною версією "Хеллоуїна". А Вайнштейн любив "Хеллоуїн" , і він привів мене в цю сім'ю таким чудесним чином. Удвох вони зробили мене частиною процесу. Ось тому у мене так багато спогадів про те, як я вперше в житті сидів на знімальному майданчику ".

Не можна говорити про 20-річний ювілей "Крика" і не згадати, що він частково співпаде з сумною річницею з дня смерті Уеса Крейвена. Коли Уеса не стало, треба було бачити, що сталося з шанувальниками жанру. Полився такий потік любові і поваги в його адресу ...

"Говорити про його смерть, значить згадувати похід в кіно на "Кошмар на вулиці В'язів" в перший раз. Цей фільм змінив мене, я став його відданим шанувальником. Пам'ятаю, коли ми з Уесом обговорювали на майданчику одну сцену, він питав мою думку, і я запропонував йому зробити цю сцену як в його фільмі "Останній будинок зліва", в якій дівчина повзе по бруду, і я побачив, що він був вражений тим, що я так добре знаю його роботи. Думаю, після цього, він і полюбив мене (сміється)".

Чи можливий "Крик 5" без Уеса?

"Ні. Ні. Коли Боб сказав, що прийшов час зняти ще один фільм, я сказав ні. Так вийшло, що в мене були ідеї для нової трилогії. Міг би бути і "Крик 5", і "Крик 6", але як ми їх зробимо без Уеса? Мені це важко навіть уявити".