Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /hsphere/local/home/izveidii/kino-online.com.ua/libraries/joomla/html/parameter.php on line 0

Strict Standards: Declaration of JCacheControllerPage::store() should be compatible with JCacheController::store($data, $id, $group = NULL) in /hsphere/local/home/izveidii/kino-online.com.ua/libraries/joomla/cache/controller/page.php on line 0
Джеймс Франко: "Помилки, допущені ним у минулому, зробили мене краще"
загрузка...

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /hsphere/local/home/izveidii/kino-online.com.ua/plugins/content/jw_ts/jw_ts.php on line 43

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /hsphere/local/home/izveidii/kino-online.com.ua/plugins/content/jw_ts/jw_ts.php on line 44

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /hsphere/local/home/izveidii/kino-online.com.ua/plugins/content/jw_ts/jw_ts.php on line 43

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /hsphere/local/home/izveidii/kino-online.com.ua/plugins/content/jw_ts/jw_ts.php on line 44

Джеймс Франко: "Помилки, допущені ним у минулому, зробили мене краще"

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Джеймс Франко:

Джеймс Франко: "Помилки, допущені ним у минулому, зробили мене краще"

Виконавець головної ролі в міні-серіалі "11/22/63" Джеймс Франко в інтерв'ю виданню The Hollywood Reporter розповів про роботу над образом мандрівника в часі і відповів на питання, змінив би він минуле, якби йому випала така нагода.

Ви відомі своєю любов'ю до багатопланових проектів. Як Ви вирішили попрацювати в "11/22/63"?

"Я готувався до усних іспитів в Єльському університеті для отримання ступеня доктора наук англійської мови, і мені потрібно було прочитати 150 книг, за якими мене повинні були тестувати п'ять професорів. На підготовку я витратив півтора року. Як тільки я здав іспит, я подумав: "Боже, я читав тільки те, що мені було задано для тесту. Тепер я можу читати, все, що заманеться". І я згадав, що бачив роман "11/22/63" в книжковому магазині в аеропорту, і що він виглядав круто. Загалом, ця книга була першою, яку я прочитав після іспитів , і вона мені сподобалася. В ній було близько тисячі сторінок, але я її швидко подужав, і поки читав, розмірковував про те, що вона створена для кіно. Через друга я зв'язався зі Стівеном Кінгом по електронній пошті і запитав, чи можна придбати права на його роман, тому що я чув, що він не скупиться, коли мова йде про його твори. він мені відповів:"о, я б з радістю, але Джей Джей Абрамс вже купив права на книгу і збирається зняти серіал для Hulu"".

"Я подумав:" Ну що ж, гаразд. Немає варіантів, щоб я перекупив права у Джея Джея". Тому я просто написав невеликий огляд на роман для Vice, і цей огляд, як я розумію, попався на очі Абрамсу. Пару тижнів тому я отримав лист від нього:"Ей, мені сподобалося те саме, що сподобалося і тобі. Я знімаю серіал. Що думаєш про те, щоб зіграти Джейка?"".

Джейк - сучасний чоловік, якому довелося жити в абсолютно іншому часі. Ви це усвідомлювали, коли зображували його як хлопця, який потрапив в 1960 рік?

"Це було найцікавіше для мене і в книзі, і в сценарії - Джейк не з 60-х. Я знімався в історичних фільмах, і в подібних традиційних проектах ти, як актор, намагаєшся грати персонажа, який належить певній епосі. Ти не бачиш , як режисери створюють ці історичні періоди, ти просто хочеш, щоб глядачі відчули: "Ми повернулися назад у часі". Але в даному випадку персонаж не з цього тимчасового періоду. Він стає дійсно тим, хто може вказати глядачам на ті речі, які були особливо цікаві раніше. наприклад, їжа була іншою на смак, молоко смачніше, пироги. І він може відзначити те, що було гірше або навіть гірше ніж зараз, наприклад, закони Джима Кроу про расову сегрегацію".

"Це унікальна ситуація, перебуваючи в якій головний герой стає провідником для глядачів, що виділяють різні речі з минулого. А далі - більше: Джейку треба пристосуватися до минулого. Він не з того часу. Тоді люди робили багато по-іншому. По суті, він робив те, що я робив як актор, який грає його роль, він використовує в мові інші вирази і приказки, він не так одягається. Веде себе не як прийнято, і все тому, що він намагається пристосуватися до минулого. І як актор, який грає людину , який сам веде себе як актор, я отримував від цього процесу задоволення ".

Як Ви думаєте, чому Джейк погодився виконати цю місію? Це ж свого роду шалене завдання - пожертвувати роками життя і спробувати зробити те, що може в підсумку навіть не вийти. Навіщо йому це?

"Життя, яке Джейк веде в 2016 році, не є межею його мрій. Думаю, коли він був молодший, він мріяв про те, як одружується, створить сім'ю і стане письменником. Але нічого із задуманого не вийшло. Він в розлученні, його роман ніде не публікувався, його учнів в школі не дуже-то цікавить те, чому він намагається їх навчити. Так що, в теперішньому його практично ніщо не тримає ".

"І тут Ел, персонаж Кріса Купера, розповідає йому про портал часу і просить виконати цю місію. Він наполегливий і твердо вірить, що якщо вдасться врятувати Джона Кеннеді, країна і весь світ, можливо, стануть кращим місцем".

На Ваш погляд, він підходить для цього завдання?

"Ну, в цьому проекті мені подобалося те, що Джейк не шпигун. У нього немає якогось військового досвіду. Так що в якомусь сенсі він не має належної підготовки для місії такого масштабу. Але з іншого боку, він дуже розумний і винахідливий. Мені подобається грати таких персонажів, звичайних людей, які якщо треба можуть впоратися з чим завгодно ".

У потрібному місці в потрібний час, а не "ти обраний для цього".

"Так, не так як в "Гаррі Поттері"- ти обраний, і тільки ти можеш зробити це. Швидше, так: Елу більше немає до кого звернутися, тому, будь ласка, зроби це".

Якби у Вас була така можливість як у Джейка, Ви б хотіли щось змінити? Або б Ви хотіли просто повернутися в минуле, щоб поспостерігати, що відбувається?

"Це дуже делікатне питання. Я б відповів так. Є певні речі, про які ти б хотів усіх попередити. З іншого боку, озираючись назад на своє власне життя, я розумію, що іноді найважчі випробування, через які мені довелося пройти, або найнеприємніший з отриманого мною досвіду, зробили мене краще. Наведу маленький приклад. Коли я був молодший, я знявся в ряді фільмів, які мені не подобалися. Я старався з усіх сил, але це були не ті фільми, які були мені цікаві. І після того як вони вийшли в прокат, я відчував себе огидно. Так що я б міг повернутися назад і не робити ці фільми, але сенс в тому, що тільки знявшись в них, я зрозумів, що не можна приймати рішення, керуючись виключно думками про кар'єру або думкою інших людей. Роби тільки те, що тебе хвилює, у що ти віриш. І я це зрозумів, тільки отримавши негативний досвід. Загалом, важко вирішити, який вибір правильний. Так, можна врятувати купу людей чи ще щось, а як же ефект метелика? Хто знає, які жахливі речі відбудуться після того, як ти щось зміниш? "

Джерело: The Hollywood Reporter